21 رمز موفقیت

21 رمز موفقیت

در مقالات با موضوع رموز موفقیت در کسب و کار ما تمامی نکات کاربردی را برای شما کاربران سایت استراتژی آماده کرده ایم.

21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

چگونه هر چه سریعتر و آسان تر به استقلال مالی که تا کنون فکرش نکرده اید برسید…

قانون علت و معلول

آنچه که شما در حال یاد گرفتنش باشید قادر به تغییر مسیر زندگیتان می باشد. این ایده ها، مکاشفات و راهکارها همگی سکوی پرتابی برای رسیدن به موفقیت های مالی برای میلیون ها زن و مرد، پیر و جوان، فقیر و غنی هستند. این قوانین بسیار ساده، موثر، و نسبتا سهل الوصول می باشند. تمامی این راهکارها بارها و بارها مورد سنجش و اثبات قرار گرفته اند. و چنانچه شما نیز از این قوانین در زندگیتان پیروی کنید برای شما نیز مثمر ثمر خواهند بود.

ما در مهم ترین و حساس ترین بخش تاریخ بشریت زندگی می کنیم. امروزه افراد زیادی بیشتر از آنچه که تا حالا فکرش را کرده باشید از صفر شروع کرده و ثروتمند شده اند. چیزی بیشتر از 7 میلیون میلیونر در آمریکا زندگی می کنند که اکثرشان میلیونر های خود ساخته ای هستند. که تعدادشان چیزی در حدود 15 تا 20 درصد در سال در حال افزایش است. ما حتی ده ها و صدها میلیونر خود ساخته و بیشتر از 200 میلیونر داریم که در هیچ کجای تاریخ بشر دارای چنین آمار بالایی نبوده ایم.

و جالب ترین نکته در اینجاست که تقریبا همه ی این افراد موفق با دستان خالی و از صفر به این موقعیت رسیده اند. 90 درصد افرادی که موقعیت مالی موفقی دارند از بی پولی کامل و یا شرایطی نزدیک به این شرایط موفقیت خود را رقم زده اند. به طور میانگین یک ملیونر خودساخته ی معمولی 2، 3 بار ورشکست و یا نزدیک به ورشکستگی بوده است. اکثر افراد ثروتمند قبل از دستیابی به مناسب ترین فرصت برای پیشرفت مالی چندین مرتبه شکست خورده اند. و شما نیز قادر به انجام همان کارهایی هستید که صد ها و هزاران و میلیون ها نفر دیگر برای رسیدن به موفقیت انجام داده اند.

قانون مهم و اصلی سرنوشت و تقدیر بشر همان قانون علت و معلول می باشد. با وجود سادگی، این قانون بسیار قدرتمند می باشد. بر اساس این قانون برای هر عملی عکس العملی وجود دارد. موفقیت مالی نتیجه ی انجام کارهای خاص و ویژه ای به طور مداوم تا زمان دستیابی به استقلال مالی مورد دلخواه شما است.

طبیعت بی طرف است. جهان طبیعی، محل خرید و فروش و یا اجتماع ما اهمیتی نمی دهد. که شما چه کسی یا چه چیزی هستید. قانون علت و معلول می گوید چنانچه کارهایی را که افراد موفق انجام داده اند را انجام دهید. شما نیز به همان نتایج مشابه دست خواهید یافت.

و اگر این کارها را انجام ندهید در این صورت موفق نخواهید شد. بر طبق این قانون زمانی که رموز موفقیت میلیونر های خودساخته را آموختید. و آنها را در زندگیتان به کار گرفتید، شاهد نتایج و تاثیرات این رموز در زندگیتان در حدی فراتر از حد تصوراتتان خواهید بود.

در اینجا نکته ی بسیار مهمی برای یادآوری وجود دارد و آن این است که هیچ کسی بهتر و باهوش تر از شما نیست. اجازه دهید دوباره تکرار کنم. هیچ کسی  باهوش تر و بهتر از شما نیست. این افراد پوچ را از ذهن خود خارج کنید. یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث می شود خودتان را نسبت به دیگران به خاطر عدم موفقیت و پیشرفت دست کم بگیرید. این است که قبول میکنید دیگران بهتر و برتر از شما هستند. ولی حقیقت چیز دیگری می باشد.

واقعیت این است که میلیونر های خود ساخته افراد معمولی باسطح سواد معمولی هستند. که شغل متوسطی داشته و در محله ی متوسطی زندگی کرده و ماشین ساده ای داشته اند. اما کلیه ی این افراد آنچه را که افراد موفق در زمینه های مالی داشته اند را یافته و تمام این یافته های خویش را بارها و بارها تا رسیدن به نتایج مشابه تکرار کرده اند. هیچ یک از این موفقیت ها نه معجزه وار اتفاق افتاده و نه تصادفی. و زمانی که به افکار و اعمال میلیونر های خود ساخته توجه کرده و آنها را تکرار می کنید. به نتایج و مزایای مشابه خواهید رسید، و این دقیقا همان قضیه ی قانون علت و معلول می باشد.

21 رمز موفقیت برای میلیونر های خود ساخته وجود دارد. که هر یک از این ها برای تبدیل شما به افراد موفق در زمینه ی مالی واجب و حتمی می باشد. عدم موفقیت در استفاده هر یک از این اصول باعث بی ارزش شدن و حتی و از دست رفتن شانس سلامتی، خوشبختی و موفقیت بزرگتان خواهد بود.

نکته ی قابل توجه این است که شما قادر به یادگیری این قوانین با تمرین و تکرار مداوم تا زمانی که احساس کنید. که این وضعیت به قدری برایتان عادی است. که گویا در حال نفس کشیدن هستید، می باشد. درست مانند وقت که دوچرخه سواری و یا رانندگی را یاد گرفتید. شما می توانید رموز موفقیت میلیونر های خود ساخته را یاد گرفته. و همگی را در زندگی خویش بهکار گیرید. و هیچ حد و مرزی به جز حصاری که خود با افکارتان خویشتن را در آن اسیر کرده اید وجود ندارد.

تبلیغات استراتژی

در دنیایی که روز به روز به سمت مجازی شدن پیش می رود هر کسب و کاری لازم است حضور فعالی در فضای مجازی داشته باشید. و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مناسب را تدوین کند.

بسیاری از کسب و کارها برای حضور هرچه بیشتر و کسب سهم بیشتری از بازار از تکنولوژی های نوین استفاده می کنند. و حرکت در مسیر تکنولوژی یکی از ضروریات فعالیت های اقتصادی در عصر حاضر است.

“به کمک کارشناسان استراتژی و تنها با چند کلیک می توان به بازار هدف و مشتریان بالقوه دست پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *