کسب و کار و کرونا

کسب و کار و کرونا

کسب و کار و کرونا

با شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی در ایران و سایر کشور های جهان به این موضوع بر میخوریم. که باید در دوران شیوع این ویروس چگونه کسب درآمد داشته باشیم؟

شیوع ویروس کرونا باعث افزایش تورم و افزایش مشکلات اقتصادی در همه ی کسب و کار ها شده است. هدف ما کمک به کسب و کار های آسیب دیده است. امیدواریم که به اندازه ی خود توانسته باشیم در این راه شما را همیاری کرده باشیم.

بهترین راهکار برای حل این مشکل تغییر در مدل کسب و کار می باشد. تغییر در مدل کسب و کار بدین معناست که اگر کسب و کار ما پتانسیل دورکاری و آنلاین شدن را داشته باشد. بدون وقفه باید آنرا آنلاین کنید. و خدمات و یا محصولات خود را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

تمام فروشگاه ها مانند فروشگاه لوازم جانبی تلفن همراه، آرایشی و بهداشتی و … که محصول برای ارائه به مشتری دارند. و دیگر کسب و کار های خدماتی مانند ترجمه، تایپ و… می توانند به دنیای دیجیتال بپیوندند.

برای این کار فقط کافیست محصولات و خدمات خود را در سایت به طور کامل معرفی کنید .و درگاه پرداخت آنلاین برای سهولت در پرداخت در اختیار کاربران قرار دهید. بدین صورت کار شما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در اختیار مشتریان شما می باشد. حال کار شما این است که از سایت خود پشتیبانی کنید. و در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر و … به تبلیغ سایت خود بپردازید.

راحت ترین راه برای شروع این است که شما از بازار گرم خود شروع کنید. بازار گرم شما همان دوستان و آشنایان شما می باشند که به خدمات شما احتیاج دارند.

با کمی تلاش و پشت کار شما در فضای مجازی کسب درآمد خواهید کرد.

تبلیغات استراتژی

در دنیایی که روز به روز به سمت مجازی شدن پیش می رود هر کسب و کاری لازم است حضور فعالی در فضای مجازی داشته و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مناسب را تدوین کند.

بسیاری از کسب و کارها برای حضور هرچه بیشتر و کسب سهم بیشتری از بازار از تکنولوژی های نوین استفاده می کنند و حرکت در مسیر تکنولوژی یکی از ضروریات فعالیت های اقتصادی در عصر حاضر است.

“به کمک کارشناسان استراتژی و تنها با چند کلیک می توان به بازار هدف و مشتریان بالقوه دست پیدا کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *