کسب درآمد در دوران کرونا

کسب درآمد در دوران کرونا

کسب درآمد در دوران کرونا

 

با اوج گیری ویروس کرونا و تعطیلی دوباره اصناف بسیاری از افراد دچار ضرر و زیان شدند. راه حل این مشکل چیست؟ برای رهایی از این مشکل و ور شکست شدن باید چه  کرد؟

جواب تمامی این سوالات فقط در یک جمله خلاصه می گردد. “تغییر در نوع کسب درآمد ” این جمله به این معنا نیست که شغل خود را ترک کنیم و شغل جدیدی راه اندای کنیم معنی این جمله این است که نحوه درآمد زایی خود را تغییر دهیم.

به عبارت دیگر از روش سنی به روش مدرن تغییر حالت دهیم.

 

کسب در آمد در دوران کرونا با فروشگاه های مجازی

 

بیشتر کسب و کارها پتانسیل این را دارند که به صورت آنلاین به ارائه خدمات و فروش محصولات خود بپردازند. پس چرا همین الان شروع نکنیم؟!

 

دغدغه هایی که مانع از شروع این کار می شود.

 

  1. هزینه های بالای شروع کسب و کار به صورت آنلاین
  2. مشکلات پشتیبانی و نداشتن اطلاعات کافی برای مدیریت این نوع کسب و کار
  3. ترسیدن از تغییر و تغییر نوع کسب درآمد

 

حل این دغدغه ها و شروع با اطمینان فقط در گرو داشتن اطلاعات کافی می باشد.

با دست روی دست گذاشتن و صبر کردن مشکلی حل نخواهد شد و برای حل شدن مشکلات باید تلاش کرد. تغییر در نوع کسب درآمد شاید به نظر سخت برسد اما این بهترین راه حل می باشد.

 

شروع کسب و کار به صورت آنلاین

 

 به 2 روش امکان پذیر است:

  1. اینستاگرام
  2. وب سایت

 

اینستاگرام

 

شما در اینستاگرام می توانید محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و با جذب مشتری به صورت آنلاین و غیر حضوری کسب درآمد داشته باشید. اگر اطلاعات کافی در زمینه اینستاگرام دارید و تمامی تکنیک های آن را میدانید همین الان شروع کنید. در غیر این صورت می توانید برای انجام این روش از تیم استراتژی و یا هر تیم دیگری که مورد اعتماد شماست کمک بگیرید و شروع کنید.

 

وب سایت

 

با طراحی سایت و معرفی محصولات و یا خدمات شما کاربران از طریق گوگل با شما آشنا خواهند شد و شما قادر به ارائه خدمات و فروش محصولات از طریق سایت فروشگاهی خود خواهید بود.

 

هزینه

 

شاید در ابتدا هزینه مدیریت پیج اینستاگرام و یا طراحی سایت به نظر زیاد به نظر برسد اما این گونه نیست!!! در مقایسه با راه اندازی کسب وکار به صورت سنتی هزینه ی بسیار ناچیز و اندک می باشد.

هزینه ی طراحی سایت یکبار برای همیشه می باشد و دیگر نیاز به دادن هزینه های متفرقه ندارید.(در مقایسه با کسب و کار سنتی شما هزینه های آب برق و…)

 

پشتیبانی

 

با چند جلسه آموزش رایگان شما به آسانی می توانید مدیریت و پشتیبانی سایت خود را انجام دهید. در غیر این صورت می توانید با هزینه ی بسیار اندک، مدیریت سایت را به فردی دیگر با تجربه مناسب بسپارید(مانند شاگرد و نیروی کمکی در فروشگاه و یا شرکت شما).

شروع کسب و کار به روشی جدید تنها راه نجات جهت کسب درآمد می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا خدمات مشاوره ای می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

با استراتژی صحیح تبلیغاتی به کسب و کار خود جان دوباره ببخشید.

تبلیغات استراتژی

در دنیایی که روز به روز به سمت مجازی شدن پیش می رود هر کسب و کاری لازم است حضور فعالی در فضای مجازی داشته و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مناسب را تدوین کند.

بسیاری از کسب و کارها برای حضور هرچه بیشتر و کسب سهم بیشتری از بازار از تکنولوژی های نوین استفاده می کنند و حرکت در مسیر تکنولوژی یکی از ضروریات فعالیت های اقتصادی در عصر حاضر است.

“به کمک کارشناسان استراتژی و تنها با چند کلیک می توان به بازار هدف و مشتریان بالقوه دست پیدا کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *