نمونه کارهای گرافیک و چاپ

طراحی حرفه ای و اختصاصی لوگو، کارت ویزیت، ست اداری، بروشور، کاتالوگ و ...
پیشرفت را با مجموعه استراتژی تجربه کنید

امروزه ما در دنیایی زندگی می کنیم که به وب وابستگی زیادی دارد. شما هر اطلاعاتی، در مورد هر چیزی که بخواهید به دست بیاورید را در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر جستجو می کنید. محبوب ترین موتور جستجوی این روزها گوگل است. و احتمالا موتور جستجوی محبوب شما برای جستجوی موضوعات مختلف نیز گوگل است. اگر شما صاحب کسب و کار هستید یا هر گونه خدماتی ارائه می کنید. باید تا کنون این موضوع را متوجه شده باشید که خدمات ارائه شده ی شما باید در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر هم در دسترس باشد. و باید این اطمینان را داشته باشید که وقتی فردی به دنبال خدمات یا محصولاتی می گردد که شما ارائه می کنید. نام شما را هم در نتایج جستجو ببیند. برای رسیدن به این هدف در ابتدا شما باید یک وب سایت خوب داشته باشید. و سپس باید با ترفندهای سئو SEO رتبه ی خوبی در نتایج جستجو به دست آورید. 

 

تبلیغات امروزه یکی از نیازهای اساسی هر کسب و کاری است. کسب و کار شما نیز از این امر مبرا نیست و به تبلیغات نیاز دارد. وگرنه به مرور زمان در هیاهوی تبلیغات در این دنیای پر جنجال گم خواهد شد. راهکارهای تبلیغات هر روزه پیشرفت زیادی می کند و راه های جدیدی برای تبلیغات و برندینگ معرفی می شود. از این رو اگر می خواهید کسب و کار خود را به خوبی به دنیای اطرافتان معرفی کنید، باید در زمینه ی تبلیغات به روز باشید. در این راه بهتر است از آژانس های تبلیغاتی کمک بگیرید. کسانی که تخصصشان تبلیغات است و به روز ترین و کارامدترین راه های تبلیغات را به خوبی می شناسند. در استراتژی ما به داشتن تیمی قوی و متخصص در زمینه ی تبلیغات به خود می بالیم. از جمله خدمات تیم استراتژی شامل طراحی سایت، بهینه سازی سایت، تولید محتوا، ساخت لوگو، تیزرهای تبلیغاتی، موشن و هر گونه طراحی گرافیکی می باشد. با استراتژی کسب و کار خود را گسترش دهید. کسب و کار شما با استراتژی یک سر و گردن از دیگران بالاتر خواهد بود.

همان طور که می دانید هر کسب و کاری به استراتژی نیاز دارد…

همکاران ما

پشتیبانی تیم های استارتاپی با بهترین نوع همکاری

استارتاپ دی

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات استراتژی می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و با انتخاب یکی از روش ها با کارشناسان استراتژی ارتباط برقرار کنید.