راز اول موفقیت

راز اول موفقیت

راز اول موفقیت

 

رویاهای بزرگی داشته باشید.

رویاهای بزرگی در سر بپرورانید زیرا که فقط رویاهای بزرگ می توانند روح انسان ها را به حرکت در آورند.

اولین راز موفقیت میلیونر های خودساخته بسیار ساده می باشد:

رویاهای بزرگ در سر بپرورانید. اجازه دهید تا رویایی برای خویش داشته باشید.در مورد زندگی مورد علاقه تان نقشه بکشید و فکرکنید. به درآمد و پولی که دوست دارید در حساب بانکیتان داشته باشید فکر کنید.

تمامی زنان و مردان موفق همیشه افکار خود را با رویای چیزی خارق العاده تر از آنی که اکنون دارندشروع کرده اند. آهنگ موسیقی که می گوید «شما مجبور به داشتن رویا برای به حقیقت پیوستن رویاهایتان هستید» را شنیده اید. این حرف مانند دیگران برای شما نیز مصداق واقعیت است.

تصور کنید که هیچ محدودیتی نسبت به چیزی که می خواهید، می توانید باشید، ندارید. فقط برای یک لحظه فکر کنید که زمان شما، کلیه ی پول مورد نیازتان، تحصیلات، تجارب، دوستان، ارتباطات، منابع، وتمام چیزهای مورد نیازتان برای رسیدن به موفقیت در زندگیتان در اختیار شماست. اگر نیروهای بالقوه تان کاملا نامحدود بود چه نوع زندگی برای خود و خانواده تان دوست داشتید مهیا کنید؟

فکر کردن از «آینده به این طرف» را تمرین کنید. این تکنیک بسیار قدرتمندی است که تمامی زنان و مردان موفق مداوما در حال تمرینش می باشند. این طرز تفکر تاثیر جالبی در روی ذهن و رفتار شما دارد. اکنون تاثیرش را شاهد خواهید بود: خودتان را به پنج سال آینده ببرید. خوب چه اتفاقی افتاده است؟ شما در حال انجام چه کاری هستید؟ کجا مشغول کار هستید؟ درآمدتان چقدر است؟ چقدر پول در بانک دارید؟ چه نوع زندگی دارید؟

 

آینده نگری

دورنمایی برای خویشتن از آینده ایجاد کنید. هر قدر که دورنمایتان از آینده درباره ی سلامتی، خوشبختی و موفقیت تان واضح تر باشد. تمامی این موارد با سرعت بیشتر به سمت شما کشیده شده و شما نیز با سرعت زیادتری به طرفشان سوق خواهید یافت. هنگامی که تصویر ذهنی واضحی از مقصد خود در ذهنتان داشته باشید. تبدیل به انسان مثبت اندیش تر، با انگیزه تر و مصمم تری خواهید شد. باید که خلاقیت طبیعی خویش را تحریک کرده و از نظرات متفاوتی برای تبدیل این دورنما به واقعیت استفاده کنید.

شما همیشه تمایل دارید در جهت رویاهای برجسته، آرزوها و خیالات خویش حرکت کنید. هنگامی که به خود این اجازه را می دهید تا رویاهای بزرگ در سر بپرورانید. در واقع با این کار باعث افزایش و تقویت عزت نفس خویشتن شده و باعث می شود. تا نسبت به خود علاقمند تر شده و احترام بیشتری قائل شوید. در عین حال با این کار باعث افزایش درجه اعتماد به نفس خویش و شادابیتان می شوید. مساله ی هیجان انگیز درباره ی رویاها این است که کلیه ی این تخیلات منجر به تحریک شما برای بهتر شدن و فعال تر شدن نسبت به قبل می شود.

در اینجاست که سوال مهمی مطرح می شود که باید بارها از خود پرسید. و جواب بدهید و آن این است که: در صورتی که می دانستم به رویایم خواهم رسید چه رویایی می توانستم در سر بپرورانم؟

چنانچه موفقیت شما در رابطه با هر هدفی چه بزرگ چه کوچک چه طولانی مدت و چه کوتاه مدت، در زندگیتان تضمین شده می بود. در این صورت چه می کردید؟ اگر می دانستید که به آرزویتان خواهید رسید. در این صورت به چه هدف و رویایی بزرگی می اندیشید؟

 

لیست هدف

هرهدفی که داشته باشید آن را در روی کاغذ بنویسید و چنین تصور کنید که از قبل به آن هدف دست یافته و رسیده اید. سپس برگردید و نگاه کنید که اکنون در چه جایگاهی قرار دارید. برای رسیدن به جایگاه مورد نظرتان چه کارهایی انجام داده اید؟ چه مراحلی را طی کرده اید؟ چه چیزهایی را در زندگیتان تغییر داده اید؟ آیا قدم در راه رسیدن به اهدافتان گذاشته اید یا منصرف شده اید؟در این راه با چه کسی همراه بوده اید؟ چه کسانی را برای رسیدن به اهدافتان از دست داده اید؟ اگر زندگیتان در هر زمینه ای کامل بود اکنون صاحب چه نوع زندگی بودید؟ هر کار متفاوتی که ضروری برای انجام می باشد را از همین امروز انجام دهید.

داشتن رویاهای بزرگ اولین قدم در راه رسیدن به استقلال مالی می باشد. اولین دلیل عدم موفقیت مردم در رسیدن به استقلال مالی این است که افراد به امکان رسیدن به این وضعیت فکر نمی کنند و در نتیجه، اصلا این روش را امتحان نمی کنند. مردم در پیرامون مساۀل مالی خود داۀما دور خود چرخیده و تمام پولی را که بدست می آورند را خرج کرده و کار خاصی انجام نمی دهند و به حاشیه می روند. اما هنگامی که شروع به رویاپردازی می کنید در حال تغییر دیدگاه خود نسبت به زندگی و خویشتن هستید. آرام آرام شروع به انجام کارهای متفاوت تا زمان تغییر کلی مسیر زندگیتان در جهت بهتر، کنید. داشتن رویاهای بزرگ اولین گام در راه رسیدن به استقلال مالی و تبدیل شدن به یک میلیونر خود ساخته است.

تبلیغات استراتژی

در دنیایی که روز به روز به سمت مجازی شدن پیش می رود هر کسب و کاری لازم است حضور فعالی در فضای مجازی داشته و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مناسب را تدوین کند.

همکاران ما 

استارت آپ

بسیاری از کسب و کارها برای حضور هرچه بیشتر و کسب سهم بیشتری از بازار از تکنولوژی های نوین استفاده می کنند و حرکت در مسیر تکنولوژی یکی از ضروریات فعالیت های اقتصادی در عصر حاضر است.

“به کمک کارشناسان استراتژی و تنها با چند کلیک می توان به بازار هدف و مشتریان بالقوه دست پیدا کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *