دنبال علاقه تان بروید

دنبال علاقه تان بروید

دنبال علاقه تان بروید (راز چهارم موفقیت)

 

در این مقاله چهارمین رمز از 21 رمز موفقیت را برای شما توضیح خواهیم داد. در آخر این مقاله نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را از ما بپرسید.

کاری را انجام دهید که واقعا دوستدارش هستید.

با جمله ی معروف رابرت کیوساکی مقاله را شروع می کنیم. هنگامی که شروع به انجام کاری که واقعا مایل به انجامش هستید کردید، کاری برای روزهای بعدی نگاه نمی دارید.

 

کار مورد علاقه شما چیست؟

انجام کارهایی که مایل به انجام دادنش هستید. یکی از رموز موفقیت مالی است. یکی از اساسی ترین وظایفتان در زندگی جستجو و یافتن کارهایی است که منجربه رضایت و شادابی شما در زندگی، یافتن چیز هایی که درباره شان دارای استعداد طبیعی هستید، است. و شما باید پس از کشف این موارد با تمام قلب خویش مشغول به انجام دادن هر چه بهتر این کارها شوید.

 

میلیونر های خود ساخته

میلیونر های خودساخته افرادی هستند که حوزه ی کاری برای نیروها و استعداد های ذاتیشان یافته اند. و این حوزه دقیقا آن چیزی است که برای تکمیل کار و رسیدن به نتایج مورد نظرشان مورد نیاز است.

اکثر میلیونر های خودساخته می گویند که «حتی یک روز در زندگیشان کار نکرده اند.» شما باید میدان و حیطه ی کاری پیدا کنید. که کاملا جذب آن شوید. کار و یا محل کاری که کاملا جذبتان کرده، تمام توجهتان به خود معطوف کند. و این جلوه گر طبیعی استعداد ها و توانایی های شماست.

وقتی کاری را که دوست دارید انجام می دهید. این طور به نظر می رسد که جریان مداومی از هیجانات، انرژی و حتی ایده های جدیدی را تجربه می کنید. اگر فردا یک میلیون دلار پول معاف از مالیات برنده شوید. آیا دوباره همان کارهایی را که قبلا انجام می دادید را ادامه می دهید؟

این سوال بزرگی است. این سوال خیلی ساده از شما می پرسد که اگر تمام پول و زمانی را که لازم داشتید، می داشتید و آزاد در انتخاب شغلتان بودید چه کاری انجام میدادید.

 

واکنش های مختلف در برابر محرک ثابت

اگر میلیاردر های خودساخته یک میلیون دلار پول نقد برنده شوند همان کاری را که قبلا انجام می دادند را ادامه می دهند. تنها کاری که می کردند. این بود که کارشان را متفاوت تر از قبل و یا در سطح عالی تر و یا به نحو احسنت انجام می دادند. این افراد به قدری کارشان را دوست دارند که هرگز به ترک کار و یا بازنشستگی فکر نمی کنند.

شاید بزرگترین مسئولیت حیات در دوره ی بزرگ سالی زمانی که فرصت ها و انتخاب های متفاوت شغلی احاطه تان کرده جستجو و یافتن آن کاری است که واقعا مشتاق به انجامش هستید. و سپس غرق کردن خودتان در آن کار است. و هیچ کس دیگری جز شما قادر به انجام این کار برایتان نمی باشد.

 

شما برای رسیدن به نتیجه باید در عمل این گفته ها را عملی کنید.

 

تمرین عملی

شغلی را که بیشتر از همه چیز از انجامش لذت می برید را انتخاب کنید. چه فعالیت هایی برای رسیدن به اهدافتان در زندگیتان ظرورت دارند؟ اگر قادر به انجام کاری باشید و به موفقیت برسید. در این صورت چه چیزی را انتخاب می کنید؟ این کار را به عنوان هدفی برای خویش در نظر بگیرید، در موردش برنامه ریزی کنید، و شروع به حرکت به سمت این هدف کنید.

ما در سایت استراتژی تمام رموز موفقیت را برای شما کاربران به طور کامل توضیح خواهیم داد. و فقط در یک صورت شما به نتیجه دلخواه می رسید. و آن هم این است که به تمامی این موارد عمل کنید.

امیدواریم توانسته باشید در جهت پیش برد اهدافتان قدمی برداشته باشیم. جهت استفاده از دیگر مطالب سایت استراتژی به دانشکده استراتژی سر بزنید.

نتیجه کلی:

دنبال علاقه تان بروید و بیشترین انرژی را برای آن بگذارید تا زمانی که به موفقیت برسید و نتیجه مطلوب را بگیرید.

تبلیغات استراتژی

در دنیایی که روز به روز به سمت مجازی شدن پیش می رود هر کسب و کاری لازم است. حضور فعالی در فضای مجازی داشته و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مناسب را تدوین کند.

بسیاری از کسب و کارها برای حضور هرچه بیشتر و کسب سهم بیشتری از بازار از تکنولوژی های نوین استفاده می کنند و حرکت در مسیر تکنولوژی یکی از ضروریات فعالیت های اقتصادی در عصر حاضر است.

“به کمک کارشناسان استراتژی و تنها با چند کلیک می توان به بازار هدف و مشتریان بالقوه دست پیدا کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *