بلاگر اینستاگرام در شیراز

بلاگر اینستاگرام در شیراز

بلاگر اینستاگرام در شیراز

بلاگر حرفه ای اینستاگرام در شیراز به همراه طراحی انواع پست و استوری در انواع مختلف به شکل های ویدیو و عکس با قیمت مناسب. کیفیت عالی با استفاده از بهترین نرم افزار های موجود به سلیقه ی شما و با استفاده از بهترین متد ها.

مشاوره رایگان

برسی کامل حرفه ی شما و اعلام اطلاعات مورد نیازتان در زمینه تخصصتان و فعالیتتان در بخش فضای مجازی. پیگیری ماهیانه شما در جهت بهبود فرایند کار و به دست آوردن نتیجه مطلوب در زمینه ی شغلتان. اعلام نکات آموزشی برای پیشرفت در جهت فعالیتتان  واطلاع رسانی روش های در آمد زایی از طریق فضای مجازی در حیطه ی تخصصتان.

انواع اینستاگرام های موجود با محتواهای متفاوت و فعالیت تیم استراتژی 

مزون لباس 

ساخت ویدیو با کیفیت به صورتی که تمام وجه های لباس مشخص باشد. به روز رسانی روزانه تمام استوری ها به همراه اعلام دقیق موجودی فروشگاه و اعلام به روز رسانی قیمت های فروشگاه به صوت هفتگی یا ماهانه.

تدریس و تخصص خاص

طراحی پست های کلاس های آموزشی به همراه ارایه گوشه ای از آموزش اصلی. اعلام تمام زمان های تخفیف کلاس ها و آموزه های مرتبط با مقاطع افراد. پیگیری پاسخ به سوالات در بخش کامنت و دایرکت با مشورت افراد آگاه مجموعه.

سالن زیبایی

طراحی پست های قبل و بعد افراد و فیلم برداری در حین انجام کارهای مورد نظر مراجعه کننده.  اعلام تمام تخصص های سالن زیبایی شما به صورت هفتگی.

اتومبیل 

طراحی پست های منحصر یه فرد فروشگاه شما. اطلاع  رسانی قیمت های به روز اتومبیل در استوری های روزانه.

هنرهای دستی

فیلم برداری از تمامی لحظه های فعالیت شما. عکس های با کیفیت از محصولات شما. طراحی پست و استوری های جذاب به گونه ای که تفاوت محصولات با محصولات ارایه شده در بازار مشخص باشد.

و …

تیم کاردان استراتژی در سدد انجام بهترین کیفیت کار در جهت رشد و پیشرفت حرفه و فعالیت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *